To mogło skończyć się znacznie gorzej. Osobowa mazda wjechała do rowu przy drodze wojewódzkiej nr 668. Auto zostało zniszczone.
Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 23:00. Prawdopodobnie osobowa mazda poruszała się drogą wojewódzką nr 668 w kierunku Jedwabnego, gdy na jezdnię wybiegło zwierzę. Osobówka zjechała do rowu.
Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego, jednak auto zostało doszczętnie zniszczone. Z uwagi na podejrzenie pożaru na miejsce wezwani zostali również strażacy.
zdj. OSP Piątnica