Reklama

Auto wypadło z drogi. To mogło skończyć się znacznie gorzej [FOTO]

10/05/2023 08:06

To mogło skończyć się znacznie gorzej. Osobowa mazda wjechała do rowu przy drodze wojewódzkiej nr 668. Auto zostało zniszczone.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 23:00. Prawdopodobnie osobowa mazda poruszała się drogą wojewódzką nr 668 w kierunku Jedwabnego, gdy na jezdnię wybiegło zwierzę. Osobówka zjechała do rowu. 

Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego, jednak auto zostało doszczętnie zniszczone. Z uwagi na podejrzenie pożaru na miejsce wezwani zostali również strażacy.

zdj. OSP Piątnica

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości