Reklama

Auto z dzieckiem wypadło z drogi. Zderzenie dwóch pojazdów na obwodnicy Konarzyc [FOTO]

26/04/2023 20:01

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dziś około godziny 19 na obwodnicy Konarzyc. W wyniku zdarzenia dwóch aut jeden z pojazdów wypadł z drogi i zsunął się do głębokiego rowu. Fiatem podróżował matka z około 3-letnim dzieckiem.

Prawdopodobnie do zdarzenia doszło, kiedy kierowca skody na litewskich rejestracyjnych na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Jego pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się z nadjeżdżającym od strony Śniadowa fiatem

W wyniku tego zdarzenia fiat wypadł z drogi i zsunął się do głębokiego rowu. Autem podróżowała matka z około 3-letnim dzieckiem.

Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy. W tej chwili matka z dzieckiem jest pod opieką załogi kartki pogotowia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości