Reklama

Autokar zderzył się z łosiem

18/08/2021 08:16

Do takiego zdarzenia drogowego doszło dziś rano na "61" w rejonie Szczuczyna. Autokarem podróżowało około 20 osób.

Jak podaje Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku, nikomu nic się nie stało. Autokarem podróżowało około 20 osób. Zwierzę nie przeżyło zderzenia.

Pasażerowie musieli przesiąść się do innego pojazdu. Utrudnienia dotyczyły jednego pasa. 

zdj. policja

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości