Dobra zabawa nie potrzebuje alkoholu. Duszpasterstwo Akademickie udowadnia to organizując bezalkoholowe ostatki. Na uczestników czeka dobra zabawa i niepowtarzalny klimat, który sprzyja integracji.
Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na druga edycję bezalkoholowych ostatków. Wydarzenie skierowane jest do studentów i młodzieży.
- Przed nami wyjątkowy wieczór w ramach naszych spotkań między wykładami — muzyka, energia, wspólne tańce i klimat, który tworzymy razem. Będzie to idealny moment, żeby odetchnąć i spędzić czas w dobrym towarzystwie- zachęcają organizatorzy.
Ostatki odbędą się czwartek, 27 listopada w restauracji Stara Rampa o godzinie 20:00. Bilet kosztuje 30 złotych.
Zapisy odbywają się TUTAJ.
