Reklama

Bezpieczna majówka na drogach? Pijany kierowca doprowadził do kolizji w centrum Łomży

01/05/2024 14:25

Aleja Legionów w Łomży, popularna droga prowadząca w kierunku Mazur, stała się miejscem niebezpiecznej sytuacji drogowej. Jak zwykle w piątki i w sezonie letnim, ulica ta wypełnia się samochodami. Jednak dzisiejsze popołudnie przyniosło więcej niż zwykłe korki.

Około południa, kierowca samochodu z łomżyńskimi numerami rejestracyjnymi, będąc pod wpływem alkoholu, spowodował kolizję na Alei Legionów. Według świadków mężczyzna był pod mocnym działaniem alkoholu. Na szczęście, w wyniku kolizji nikt nie odniósł poważnych obrażeń, jednak oba pojazdy zostały uszkodzone.

Służby apelują o rozsądek na drodze, przypominając, że pijani kierowcy stanowią ogromne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników ruchu drogowego. Policja zapowiedziała wzmożone kontrole drogowe w okresie majówki, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim podróżującym.

Reklama

Pomimo niebezpiecznego incydentu, życzymy wszystkim mieszkańcom i gościom Łomży spokojnej i bezpiecznej majówki. To za bezpieczny (długi) weekend...

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/05/2024 14:33
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości