Reklama

„Biegam Bo Lubię” od jutra w Łomży!

01/04/2016 16:41

W sobotę na Stadionie Miejskim w Łomży wystartuje kolejna edycja akcji „Biegam Bo Lubię”. Od godz. 9.30 każdy chętny będzie mógł wziąć udział w zajęciach. Wiosna za pasem, pora by miłośnicy biegania w pełni rozpoczęli sezon. Event ma na celu promowanie aktywności fizycznej i pasji do sportów plenerowych.

W tym roku w Łomży na amatorów i profesjonalistów będą czekać instruktorzy Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo”. Projekt jest bezpłatny, więc każdy może przyjść i wziąć udział w zajęciach biegowych.

Sobotnie zajęcia poprowadzi Natalia Stefańska, na co dzień autorka bloga „Healthy Natasha”. Towarzyszyć będą jej trener i prezes klubu Andrzej Korytkowski oraz związane z klubem Żaneta Bogusz i Katarzyna Smakowska.

- Wiek nie gra tutaj roli. Wystarczy zabrać ze sobą strój sportowy i buty do biegania – zachęca prowadząca.

Reklama

„Biegam Bo Lubię” to największy niekomercyjny polski projekt zachęcający do biegania.

Jutrzejsze spotkanie to wstęp do regularnych ćwiczeń w Łomży. Zajęcia będą odbywać się w każdą sobotę o godz. 9.30 w tym samym miejscu – na stadionie. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości