Reklama

Biegam bo Lubię na Stadionie Miejskim w Łomży

21/07/2015 12:47

Organizatorzy łomżyńskiej edycji akcji "Biegam bo Lubię" zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego biegania. Jest to wspaniała okazja na integrację mieszkańców Łomży z profesjonalnymi trenerami oraz zawodnikami na czele z Justyną Korytkowską.

Akcja trwa przez cały okres wakacyjny oraz jesień, a spotkania biegaczy odbywają się w każdą sobotę o godzinie 9.30 oraz wtorek o godz. 18.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd 18 w Łomży. Założony został także oficjalny fanpage: http://www.facebook.com/biegambolubielomza na którym można śledzić relacje oraz zapowiedzi kolejnych spotkań.

Akcja wzięła swój początek od audycji nadawanej na antenie Programu III Polskiego Radia od czerwca 2010 roku, autorstwa dziennikarzy: Krzysztofa Łoniewskiego i Pawła Januszewskiego (byłego lekkoatlety, Prezesa Fundacji Wychowanie przez Sport ) oraz Adama Kleina (z portalu bieganie.pl). Pilotażowy program regularnych zajęć biegowych odbywał się od września do grudnia 2010 roku. Celem akcji jest zapewnienie cotygodniowych spotkań z trenerem ludziom, którzy biegają lub dopiero chcieliby zacząć.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości