Zarząd ŁKS-u 1926 Łomża rekomenduje sympatykom łomżyńskiej drużyny, którzy wybierają się w najbliższą sobotę na mecz, by bilety na to spotkanie kupowali w przedsprzedaży w związku z tym, że będzie to mecz derbowy, na którym spodziewana jest wyższa niż zwykle frekwencja.
Zdaniem działaczy łomżyńskiego klubu, kupno biletu bezpośrednio przed meczem może wiązać się z długim oczekiwaniem w kolejce, a w efekcie nawet spóźnieniem na rozpoczęcie spotkania. Dlatego najlepszym rozwiązaniem rzeczywiście wydaje się zakup biletu wcześniej w klubowym sklepiku na Starym Rynku. Bilety dostępne są w sprzedaży już od wczoraj.
Zarząd klubu poinformował również, że sobotni mecz został zakwalifikowany jako impreza masowa o podwyższonym ryzyku. Kupując bilet na mecz należy więc podać imię, nazwisko i numer PESEL.
W sobotę 30 kwietnia o godzinie 14.00 kolejnym rywalem naszego zespołu będzie Warmia Grajewo.