Nietrzeźwy kierowca wpadł w Jedwabnem. Miał blisko promil alkoholu we krwi.
We wtorek, 4 lutego łomżyńska policja sprawdzała trzeźwość kierowców w ramach akcji trzeźwy poranek. W tym czasie sprawdzono prawie 400 kierowców. Jeden z nich zdecydował się prowadzić pojazd pod wpływem alkoholu. 42-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego został zatrzymany około godziny 9:00 w Jedwabnem.
Kontrola trzeźwości wykazała, że miał blisko promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy i teraz stanie przed sądem.
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.