Reklama

Bokserzy powalczą w Piątnicy o tytuł międzynarodowego mistrza województwa

19/05/2016 10:39

Międzynarodowe Mistrzostwa Podlasia organizuje w najbliższą niedzielę w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy Bokserski Klub Sportowy "Tiger" Łomża. Młodzi pięściarze z całego województwa podlaskiego, w tym również z Łomży,  skrzyżują rękawice ze swoimi rówieśnikami z Litwy.

Sympatycy boksu będą mieli okazję obejrzeć około 12-14 walk, w który zaprezentują się młodzi pięściarze z klubów województwa podlaskiego i Litwy. Wśród nich będą też podopieczni Zbigniewa Maleszewskiego z BKS "Tiger" Łomża.

W oficjalnym meczu z Litwą do ringu wyjdą: w kategorii młodzików Maksymilian Miłaszewski (do 62 kg), Filip Zalewski (+76 kg); w kategorii kadetów Adrian Oleksiej (do 60 kg); w kategorii juniorów Karol Kulikowski (do 49 kg).

W tzw. "przedwalce" obejrzymy też dwóch początkujących młodzików, którzy jednak mają już na koncie kilka startów, Adriana Dąbrowskiego (do 42 kg) i Piotra Dominikowskiego (do 65 kg).

Reklama

Oprócz zawodników z Łomży w zawodach uczestniczyć będą zawodnicy z klubów takich jak Boxing Sokółka, Hetman Białystok, Cristal Białystok, Golden Boxing Białystok, Unia Hajnówka i MOSiR Suwałki.

Pierwotnie organizatorzy planowali większą galę, jednak niewielkie środki jakie udało się pozyskać łomżyńskiemu klubowi na organizacje tych zawodów (5 tys. złotych dotacji z Urzędu Marszałkowskiego) wymuszają ograniczenie organizacji imprezy do niezbędnego minimum.

Międzynarodowe Mistrzostwa Podlasia w boksie rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę 22 maja o godzinie 17.00 w Hali Sportowej w Piątnicy. Wstęp wolny.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości