Zawodnik Młodzieżowego Klubu Spotrowego "Medyk" Przemysław Jadacki wywalczył brązowy medal podczas rozgrywanych w dniach 2-4 czerwca w Drzonkowie finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Lubuskie 2017 w Taekwondo Olimpijskim.
Młodzieżowy Klub Sportowy Medyk reprezentowało dwóch zawodników. Przemysław Jadacki, po czterech ciężkich walkach, wywalczył brązowy medal w kategorii do 41kg i tym samym został II vice Mistrzem Polski w swojej kategorii wiekowej. Pojedynek o finał przegrał, pomimo dzielnej walki, z późniejszym zwycięzcą. Kacper Rakowski startował w tej samej kategorii, jednak jako młodszy i mniej doświadczony kolega, po wygraniu pierwszej walki, w kolejnej odpadł z rywalizacji.
- Na uwagę zasługuje fakt, że kategoria wagowa -41 kg była najmocniej obsadzoną kategorą, więc tym bardziej cieszy sukces Przemka Jadackiego - podkreśla trener zawodników Paweł Remiszewski.