Reklama

Cendrowski: Pomaganie jest fajne

23/03/2024 12:46

Przed tygodniem odbył się Charytatywny Turniej dla Michała. Były licytacje, występy artystów, rywalizacja na boisku. W sumie udało uzbierać się 17 542 zł. Jednym z organizatorów wydarzenia był Damian Cendrowski.

- Jesteśmy zadowoleni z zebranej sumy, ale liczyliśmy na większą frekwencję. Być może na przeszkodzie stanęła pogada, a może za dużo akcji. Najważniejsze, że byli tacy, którzy chcieli pomagać. Zdecydowaliśmy się akcję, ponieważ wiemy, iż Michał potrzebuje pomocy. Jakiś czas temu organizowaliśmy turniej charytatywny dla Filipka i wiedzieliśmy już, co z czym się je - mówi Damian Cendrowski.

28-latek przyznaje, że pomaganie jest fajne. - Jeśli widzimy, że nasza pomoc może przynieść jakąś korzyść i komuś może pojawić się uśmiech na twarzy, dodaje to podwójnej motywacji. Dostałem telefon od brata, że robi taki turniej. Nie myślałem przez sekundę. Od razu zacząłem dzwonic po sponsorach. Cieszymy się, że udało się zebrać fajną kwotę. Tutaj ukłony dla: Sandry Stepnowskiego, Karoliny Gardockiej i Huberta Cendrowskiego, jak również dla grupy wolontariuszy - dodaje.

Reklama

Pieniądze trafiły do rodziny Michała. Zebrana kwota pozwoli sfinansować dojazdy do szpitali, leki. - Pamiętajcie, pomaganie jest fajne - przyznaje Cendrowski, którego w czasie wydarzenia wspierała żona Kornelia oraz synek Oliwier.

Cały czas można wspomóc Michała. Link do zbiórki funduszy jest TUTAJ.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/03/2024 23:47
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości