Reklama

Charytatywny turniej piłki halowej dla Krzyśka Blusiewicza [VIDEO]

22/02/2015 20:20

Już po raz czwarty zorganizowany został w niedzielę Samorządowy Turniej Piłki Nożnej. Turniej miał cel charytatywny. Środki zgromadzone przy okazji jego organizacji przeznaczone zostały na wsparcie rehabilitacji studenta PWSIiP Krzysztofa Blusiewicza.

Całkowity dochód z turnieju przeznaczony został na rehabilitację studenta PWSIiP Krzysztofa Blusiewicza, który od 2006 roku, w wyniku wypadku, zmaga się z niedowładem kończyn górnych i porażeniem dolnych. Zdarzenie to było tym bardziej tragiczne, że Krzysztof przed wypadkiem uprawiał czynnie sport - był piłkarzem. Obecnie również nie pozostaje bezczynny lecz próbuje swoich sił w rugby na wózkach. Więcej informacji o Krzyśku oraz jak można go wesprzeć znajdziecie na stronie: http://blusiewicz.gogler.pl.

W turnieju udział wzięło sześć drużyn: OSM Piątnica, ŁKS i przyjaciele, Starostwo Powiatowe Łomża, Policja, Rada Miejska Łomży oraz Samorząd Studencki PWSIiP. Najlepszy okazał się zespół Starostwa Powiatowego, który w finale 4:1 pokonał ŁKS. Trzecie miejsce przypadło drużynie reprezentującej OSM Piątnica.

Reklama

Organizatorem turnieju było Akademickie Forum Samorządowe, działające przy Instytucie Przedsiębiorczości PWSIiP w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama