Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło dziś na ulicy Zawadzkiej. Na ruchliwej ulicy szybko zaczęły tworzyć się pokaźne korki. Ruchem kierowali policjanci.
Do zdarzenia doszło po godzinie 16 na ul. Zawadzkiej w Łomży.
To klasyczne najechanie pojazdów na siebie. Błędna ocena prędkości oraz zbyt mała odległość pomiędzy pojazdami w ruchu może doprowadzić do najechania na auto jadące z przodu. Do uderzeń z tyłu najczęściej dochodzi w ruchu miejskim, na zatłoczonych ulicach i na odcinkach pomiędzy jedną a drugą sygnalizacją świetlną. Tak też było i w tej sytuacji.
Na szczęście nikt z uczestników tej kolizji nie potrzebował pomocy medycznej. Strażacy zneutralizowali jedynie wycieki z jednego pojazdu.
Na ruchliwej ulicy szybko zaczęły tworzyć się pokaźne korki. Ruchem kierowali policjanci.