Na trasie Wizna-Łomża potrącony został rowerzysta. Prawdopodobnie do zdarzenia doszło podczas wyprzedzania w wykonaniu 36-letniego kierowcy ciężarówki.
W środę (11.05) na DK64 na odcinku Wizna-Łomża doszło do potrącenia rowerzysty.
- 36-latek, który jechał ciężarowym renault prawdopodobnie nie zachował szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania jadącego w tym samym kierunku 20-letniego rowerzysty - przekazała nam Justyna Janowska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.
Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 20-latek trafił do szpitala.
fot. ilustracyjne