ŁKS Łomża wygrał 2:0 z Wartą Sieradz. Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowe po spotkaniu.
Nasi wygrali 2:0 po trafieniach Bartłomieja Olszewskiego i Szymona Kuźmy. Dla biało-czerwonych była to piąta wygrana w sezonie. Ekipa ŁKS-u wydostała się ze strefy spadkowej III ligi.