Utrudnienia w pobliżu Ronda Przyjaciół Łomży. Ciężarówka wjechała tam do rowu. Na miejscu pracują służby.
Do zdarzenia doszło na wjeździe do Łomży od strony Konarzyc, przy Rondzie Przyjaciół Łomży. Kierujący ciężarówką zjechał z drogi, uderzył w latarnię, po czym wjechał do rowu tuż obok przystanku autobusowego.
Na miejscu pracują służby.
Silos ma być pusty. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
[AKTUALIZACJA]
Trwa wyciąganie ciężarówki, która brała udział w kolizji. Policja podaje, że przez około 30 minut zablokowany będzie wyjazd z Łomży w kierunku Konarzyc. Nikomu nic się nie stało.
[AKTUALIZACJA II]
Ruch odbywa się bez utrudnień.