Reklama

Czerwone światło? Dla tego kierowcy to nie problem!

26/05/2021 20:34

W naszym regionie trwa budowa drogi S61. Jedną z uciążliwości jest "wahadło" na drodze wojewódzkiej 677, czyli w pobliżu obwodnicy Konarzyc.

Powstaje tam rondo, które połączy DW677 z nowym odcinkiem DK63. Ten połączy w przyszłości budowaną trasę Via Baltica z drogą Łomża-Zambrów. Na wskazanym odcinku DW677 obowiązuje ruch wahadłowy. Kierują nim ustawione sygnalizatory, których zadaniem jest wyświetlanie sygnałów tak, by jadący z przeciwnych stron kierowcy nie spotkali się na tym samym pasie ruchu.
Jak wynika z nagrania naszego Czytelnika, nie wszyscy wykazują się cierpliwością. Jeden z kierowców postanowił wyprzedzić zatrzymujące się pojazdy i wjechać na remontowany odcinek "na czerwonym".

Pamiętajmy, że pośpiech bywa złym doradcą!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości