Dzisiaj około godz. 15 łomżyńska policja została poinformowana o zdarzeniu drogowym za miejscowością Jeziorko. Na drodze wojewódzkiej nr 668 auto osobowe marki hyundai zderzyło się czołowo z oplem vectra.
Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca hyundaiem straciła panowanie nad samochodem z powodu zalegającego na nawierzchni śniegu, a pod nim lodu. Na skutek tego, uderzyła w nadjeżdżającą z naprzeciwka vectrę. Na szczęście nikomu z podróżujących w obu autach nic się nie stało.
Obecnie na miejscu zdarzenia pracuje zarówno straż, jak i policja.