Most Hubala zamknięty. Dziś po godzinie 17 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów.
Do czołówki doszło dzisiaj (1.04) po godzinie 17 na moście Hubala.
Kierowca volkswagena i kierowca hyundaia zderzyli się czołowo. Na skutek zderzenia się obu aut, trzeci kierowca dostał rykoszetem. Na miejscu pogotowie ratunkowe sprawdza stan zdrowia osób uczestniczących w wypadku drogowym.
Aktualnie wjazd na most jest całkowicie zamknięty. Policjanci przekierowują kierowców jadących w kierunku Łomży na objazd ulicami Rybaki i Zjazd, natomiast podróżujący z Piątnicy do Łomży powinni skręcić w prawo na most znajdujący się na ulicy Zjazd.