Dwa pojazdy zderzyły się na łączącym Łomżę z Piątnicą moście Hubala. Na miejscu pracują służby.
Do zdarzenia doszło po godz. 15:00 na moście Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala".
Prawdopodobnie jedna z osób kierujących, która poruszała się od strony Łomży w kierunku Piątnicy, wpadła w poślizg, po czym zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z pojazdem jadącym z przeciwnego kierunku
Dokładne okoliczności wyjaśniają obecni na miejscu policjanci. Najprawdopodobniej nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.
To nie jedyne podobne zdarzenie na drogach naszego regionu. W Grajewie młody kierowca stracił panowanie na pojazdem i uderzył w słup