Dobrze dzisiejszego dnia z pewnością nie będą wspominali kierowcy toyot, które zderzyły się ze sobą w Nagórkach. Samochody są mocno uszkodzone, kobieta i mężczyzna trafili do szpitala.
W poniedziałek (20.09) doszło do wypadku w Nagórkach w gminie Piątnica. Czołowo zderzyły się ze sobą dwie osobówki. Za kółkiem toyoty yaris siedziała kobieta, z kolei toyotę land cruser prowadził mężczyzna.
Uczestnicy wypadku opuścili pojazdy o własnych siłach. Mimo to obydwoje zostali zabrani do szpitala.