Reklama

Czołowe zderzenie osobówek. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

20/09/2021 13:42

Dobrze dzisiejszego dnia z pewnością nie będą wspominali kierowcy toyot, które zderzyły się ze sobą w Nagórkach. Samochody są mocno uszkodzone, kobieta i mężczyzna trafili do szpitala.

W poniedziałek (20.09) doszło do wypadku w Nagórkach w gminie Piątnica. Czołowo zderzyły się ze sobą dwie osobówki. Za kółkiem toyoty yaris siedziała kobieta, z kolei toyotę land cruser prowadził mężczyzna. 

Uczestnicy wypadku opuścili pojazdy o własnych siłach. Mimo to obydwoje zostali zabrani do szpitala.


 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości