Tuż przed mostem Hubala czołowo zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu pracują służby.
Do zderzenia doszło około godz. 12:00, w rejonie zakrętu przed mostem Hubala.
- Ze wstępnych informacji wynika, że 29-letnia kierująca peugeotem, jadąc od str. Piątnicy, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie z przeciwnego kierunku jechał siedemdziesięcioletni kierowca audi. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Kierowcy trzeźwi - informuje mł. asp. Piotr Milewski z KMP w Łomży.
W miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo