Reklama

Czołowe zderzenie w Nowogrodzie! Droga wojewódzka była zablokowana [FOTO] [AKTUALIZACJA]

18/10/2022 12:50

Po wypadku zablokowana jest droga wojewódzka nr 645 w Nowogrodzie. Czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala

Do wypadku doszło po godz. 12:00. Na łuku drogi, w pobliżu pomnika-czołgu, dwa pojazdy zderzyły się czołowo.

- Kierowca audi jechał w kierunku Morgownik, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z oplem. Kierowca audi trafił do szpitala - informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

W wyniku zderzenia doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych, które zostały następnie "rozjeżdżone" przez przejeżdżające tamtędy pojazdy. Usunięciem oleju zajmują się teraz strażacy,. 

DW645 w miejscu zderzenia jest zablokowana. Objazd przez Nowogród.

Reklama

[AKTUALIZACJA] Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się już bez utrudnień.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości