Po wypadku zablokowana jest droga wojewódzka nr 645 w Nowogrodzie. Czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
Do wypadku doszło po godz. 12:00. Na łuku drogi, w pobliżu pomnika-czołgu, dwa pojazdy zderzyły się czołowo.
- Kierowca audi jechał w kierunku Morgownik, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z oplem. Kierowca audi trafił do szpitala - informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.
W wyniku zderzenia doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych, które zostały następnie "rozjeżdżone" przez przejeżdżające tamtędy pojazdy. Usunięciem oleju zajmują się teraz strażacy,.
DW645 w miejscu zderzenia jest zablokowana. Objazd przez Nowogród.
[AKTUALIZACJA] Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się już bez utrudnień.