Reklama

Cztery osoby w szpitalu po wypadku na DK63

12/06/2020 14:25

Cztery osoby trafiły do szpitala po zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na drodze krajowej nr 63 w rejonie Czyżewa (pow. wysokomazowiecki).

Informacja o zdarzeniu wpłynęła około godz. 13:00. Wstępne informacje policji wskazują, że kierowca opla z nieznanych dotąd przyczyn zjechał do rowu i dachował. Za kierownicą siedział 32-latek.

Cztery osoby zostały zabrane do szpitala.

fot. KPP Wysokie Mazowieckie

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości