Reklama

Cztery osoby w szpitalu po wypadku na Piłsudskiego [FOTO]

15/01/2020 18:03

Cztery osoby, w tym 15-latek zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego z ul. Kazańską. Dwa pasy jezdni na Piłsudskiego w kierunku Szosy Zambrowskiej są zablokowane.

Do wypadku doszło przed godziną 17.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca skodą skręcała w ul. Kazańską, jadąc od strony Szosy Zambrowskiej i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu fordowi, który jechał aleją Piłsudskiego od Ronda Solidarności.

Jak ustaliliśmy cztery osoby trafiły do szpitala. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Dwa pasy jezdni na Piłsudskiego w kierunku Szosy Zambrowskiej są zablokowane.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości