Reklama

"Czwórka" lepsza od Trójki! Ola Wysocka z punktami na wagę zwycięstwa!

15 wygrana w 15 meczu Mazowieckiej Ligi U-12 zespołu UKS-u 4 Łomża. Podopieczne Marcina Piotrowskiego, Aleksandry Olszewski i Mariusza Komorowskiego wygrały z Trójką Żyrardów. 

Spotkanie zakończyło się wynikiem 28:27. Ostatni zwycięski rzut oddała Aleksandra Wysocka.

- Starcie było prawdziwym pokazem charakteru. Dziewczyny zostawiły na parkiecie całe serce. Ogromna determinacja, walka o każdą piłkę i świetna praca w obronie miały kluczowe znaczenie w końcowym wyniku. Co ważne, pozostajemy niepokonani w tej kategorii wiekowej - mówi Marcin Piotrowski, szkoleniowiec UKS-u 4 Łomża.

Zespół zagrał w składzie: Anna Trzonkowska, Aleksandra Wysocka, Zuzanna Taraszkowska, Zofia Pupik, Oliwia Załęcka, Danuta Zapert, Julia Zalewska, Klara Wybraniak, Patrycja Laszkowska, Zofia Mieczkowska, Maja Bronowicz, Aniela Nowacka, Maria Nowak, Paulina Ołdakowska, Zuzanna Żyznowska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości