Reklama

Dąbkowska: Jedziemy po złoto. Dziękuję Sandrze Smałudze

11/06/2024 12:31

Przed koszykarkami ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży początek Ogólnopolskiego Finału Koszykówki w Igrzyskach Dzieci 3x3.

Podopieczne Michała Piotrowskiego powalczą w Głuchołazach. W turnieju weźmie udział 14 ekip w Polsce. Nasze wywalczyły przepustkę jako mistrzynie województwa. Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży będą reprezentował: Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy. Milena Kuliś. Ich szkoleniowcem jest Michał Piotrowski. 

Łomżanki nie tak dawno zostały wicemistrzyniami Polski. - Liczyłyśmy na wysokie miejsce, ale nie spodziewałyśmy się, że pójdzie nam aż tak dobrze. Bardzo cieszymy się z tego sukcesu i wiemy, że zaszłyśmy bardzo daleko. Dla każdej z nas srebro mistrzostw kraju to największe osiągniecie - mówi Wiktoria Dąbkowska.

Reklama

13-latka wraz z koleżankami zagra w turnieju koszykówki 3x3. - Jedziemy, aby zdobyć złoto i zaprezentować się jak najlepiej. Marzenia są po to, by je spełniać - dodaje rozgrywająca.

Dąbkowska zaczęła przygodę z koszykówką za namową koleżanki Sandry Smaługi. - Trzy lata temu dołączyłam do klasy sportowej. Sandra namówiła mnie, abym razem z nią trenowała koszykówkę. To była najlepsza z możliwych decyzji - kończy.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości