W sobotę na starcie biegu na 400 m zaprezentował się Piotr Dąbrowski. 21-latek rywalizował podczas 41. PZLA Mistrzostw Polski U-23. W Lublinie spisał się naprawdę bardzo dobrze.
Podopieczny Andrzeja Korytkowskiego wygrał swoją serię z wynikiem 47,91 s, co jest jego najlepszym wynikiem w tym sezonie i zaledwie o 0,2 s słabszym od jego rekordu życiowego. - Przed biegiem czuł się fatalnie. Mimo wszystko uzyskał szóste miejsce w kraju, a do medali zabrakło mu 0,6 s - mówi szkoleniowiec.
Dobra postawa zawodnika KS Prefbet-Sonarol Łomża została doceniona. W nagrodę został powołany na międzynarodowy mecz U-23, który za tydzień odbędzie się w Krakowie. Zaprezentują się reprezentacji: Polski, Ukrainy, Węgier i Czech.
Brawo.