Reklama

Dachował po uderzeniu w drzewa. Szczęście pod Nowogrodem [FOTO]

01/04/2025 18:02

Do groźnie wyglądającego dachowania auta osobowego doszło dziś po godzinie 15 na drodze powiatowej w okolicach miejscowości Sławiec, w gminie Nowogród.

21-letni kierowca audi, stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi. Auto ścięło kilka drzew, dachowało i wylądowało w pobliskim polu. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

Na szczęście młody mężczyzna nie odniósł obrażeń – podróżował sam. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/04/2025 18:05
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości