Do groźnie wyglądającego dachowania auta osobowego doszło dziś po godzinie 15 na drodze powiatowej w okolicach miejscowości Sławiec, w gminie Nowogród.
21-letni kierowca audi, stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi. Auto ścięło kilka drzew, dachowało i wylądowało w pobliskim polu. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.
Na szczęście młody mężczyzna nie odniósł obrażeń – podróżował sam. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.