Dzisiaj wieczorem w miejscowości Modzele-Wypychy doszło do dachowania samochodu osobowego, którym podróżowały trzy osoby.
Po godzinie 21 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym w miejscowości Modzele-Wypychy z udziałem samochodu osobowego.
Według wstępnych informacji, kierujący oplem, jadąc w kierunku Wygody, przejeżdżając przez przejazd kolejowy, stracił panowanie nad pojazdem wskutek czego zjechał nagle wprost na pobocze. Auto przewróciło się na dach.
Na szczęście, podczas dachowania nikt nie ucierpiał. Policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję. Uszkodzony pojazd znajduje się poza drogą więc ruch na trasie Wygoda – Modzele-Wypychy odbywa się obecnie bez utrudnień.