Reklama

Dachowanie forda w Piątnicy. Kierowca w szpitalu [FOTO]

03/07/2021 07:15

Kierowca forda trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło około godziny 6 na ul. Włościańskiej w Piątnicy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem skręcając w prawo w kierunku mostu Hubala, stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, przecinając wysepkę dla pieszych. Ostatecznie ford wypadł z jezdni i dachował zatrzymując się na drzewach.

Kierujący fordem trafił do łomżyńskiego szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości