Kierowca forda trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło około godziny 6 na ul. Włościańskiej w Piątnicy.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem skręcając w prawo w kierunku mostu Hubala, stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, przecinając wysepkę dla pieszych. Ostatecznie ford wypadł z jezdni i dachował zatrzymując się na drzewach.
Kierujący fordem trafił do łomżyńskiego szpitala.