Reklama

Dachowanie hondy w Kownatach. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

15/01/2022 09:18

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło dziś rano na trasie Piątnica - Jedwabne. W miejscowości Kownaty osobowa honda dachowała. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło przed godziną 8. O tej porze na drogach w naszym regionie było bardzo ślisko.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący hondą jadąc od strony Łomży w kierunku Jedwabnego na zakręcie stracił kontrolę nad pojazdem, zjechał na lewy pas i dachował.

Jedna osoba w hondy została przewieziona do szpitala. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości