Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło dziś rano na trasie Piątnica - Jedwabne. W miejscowości Kownaty osobowa honda dachowała. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.
Do zdarzenia doszło przed godziną 8. O tej porze na drogach w naszym regionie było bardzo ślisko.
Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący hondą jadąc od strony Łomży w kierunku Jedwabnego na zakręcie stracił kontrolę nad pojazdem, zjechał na lewy pas i dachował.
Jedna osoba w hondy została przewieziona do szpitala. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.