Dziś rano, przed godziną 7, na drodze krajowej nr 61 doszło do dachowania osobówki. Choć całe zdarzenie wyglądało groźnie i niebezpiecznie prawdopodobnie nikomu się nic nie stało - kierowca z pasażerem oddalili się z miejsca.
Do dachowania mercedesa doszło przy wyjeździe z Łomży, na wysokości miejscowości Janowo.
Ze wstępnych naszych informacji wynika, że tuż po dachowaniu dwie osoby oddaliły się z miejsca zdarzenia.
Policja ustala szczegóły tego niecodziennego zajścia.