Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na DK64 za Elżbiecinem. Samochód dachował i wpadł do rowu.
W poniedziałek (20.12) rano osobówka dachowała za Elżbiecinem (DK64) w kierunku Wiktorzyna. Auto znalazło się w rowie. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która na miejscu została przebadana przez ZRM. Ostatecznie mundurowi uznali, że zdarzenie to jest kolizją.
Jednocześnie policja apeluje o ostrożność. Drogi w naszym regionie są oblodzone.
Fot. OSP Piątnica