Reklama

Dachowanie na moście Hubala. Wprowadzono ruch wahadłowy [FOTO]

09/01/2021 18:37

O wielkim szczęściu może mówić kierowca terenowego suzuki, którego auto dachowało na moście Majora Henryka Dobrzańskiego – Hubala w Łomży. Mężczyzna wyszedł z wypadku bez szwanku.

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 18.

Jadąc od strony Łomży kierowca suzuki na śliskiej nawierzchni drogi wpadł w poślizg . Wjechał na krawężnik i uderzył w barierki zabezpieczające. Ostatecznie jego auto przewróciło się na dach.

Na szczęście autem podróżował jedynie sam kierowca, jemu samemu nic się nie stało.

Na miejscu pracuje policja, ruch odbywa się wahadłowo.

Policjanci zwracają się z apelem do wszystkich kierujących o bezpieczną i ostrożną jazdę. Na drogach panują trudne warunki atmosferyczne, nie trudno o kolizję czy wypadek.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości