Reklama

Dachowanie policyjnego hyundaia

27/12/2022 15:23

Radiowóz dachował na odcinku Kolno-Bialiki. Zdarzenie uznano za kolizję. Funkcjonariusze nie zostali poszkodowani.

We wtorek (27.12) na drodze z Kolna do Bialik dachował radiowóz. Hyundaiem podróżowało dwóch funkcjonariuszy. Nikomu nic się nie stało. 

- Przyczyny są wyjaśniane, a badania alkomatem wykazały, że policjanci byli trzeźwi - podaje zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. 

Jak donosi portal Kolniak24.pl, po kolizji na miejscu zdarzenia pojawiło się sześć radiowozów.

Fot. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości