Radiowóz dachował na odcinku Kolno-Bialiki. Zdarzenie uznano za kolizję. Funkcjonariusze nie zostali poszkodowani.
We wtorek (27.12) na drodze z Kolna do Bialik dachował radiowóz. Hyundaiem podróżowało dwóch funkcjonariuszy. Nikomu nic się nie stało.
- Przyczyny są wyjaśniane, a badania alkomatem wykazały, że policjanci byli trzeźwi - podaje zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
Jak donosi portal Kolniak24.pl, po kolizji na miejscu zdarzenia pojawiło się sześć radiowozów.
Fot. ilustracyjne