Reklama

Dachowanie w Jeziorku. Kierowca pijany [FOTO]

16/01/2021 12:13

Kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Wstępne informacje wskazują, że był pijany.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 11, w miejscowości Jeziorko, na trasie wojewódzkiej nr 668.

Kierowca opla, jadąc w kierunku Łomży, stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto zjechało na pobocze, uderzyło w betonowy przepust i dachowało.

Wstępne informacje wskazują, że był kierowca opla był pijany.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości