Kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Wstępne informacje wskazują, że był pijany.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 11, w miejscowości Jeziorko, na trasie wojewódzkiej nr 668.
Kierowca opla, jadąc w kierunku Łomży, stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto zjechało na pobocze, uderzyło w betonowy przepust i dachowało.
Wstępne informacje wskazują, że był kierowca opla był pijany.