Reklama

Dali z siebie wszystko!

14/03/2016 07:51

W sobotę 12 marca 2016 roku zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego "Medyk" wystartowali w Otwartych Mistrzostwach Gór Świętokrzyskich w Taekwondo Olimpijskim rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim. W zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodników z Polski i z za granicy. Srebro wywalczył Kacper Rakowski.

- Poziom zawodów był bardzo wysoki. Pomimo tego nasi młodzi zawodnicy, dla których były to pierwsze starty w walce sportowej, dali z siebie wszystko - chwali swoich podopiecznych trener Paweł Remiszewski.

W kategorii kadet miejsce 5-8 zajął Przemysław Jadacki, w kategorii młodzik miejce 9-16 zajął Jakub Zieliński.

- Na szczególne wyróżnienie zasługuje zdaniem trenera Kacper Rakowski, który w kategorii młodzika zajął drugie miejsce wygrywając uprzednio w pięknym stylu trzy walki, aby ostatecznie ulec rywalowi w finale - dodaje trener.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości