Reklama

Damian Zorczykowski brązowym medalistą mistrzostw Polski

30/03/2015 05:46

Trener i zawodnik Fight Club Łomża Damian Zorczykowski wziął udział w XI Mistrzostwach Polski ADCC w Warszawie. Były to bardzo prestiżowe zawody w których Damian wywalczył brązowy medal w kategorii -70 kg Zaawansowani. W jednych z najważniejszych zawodów w kraju, gdzie walczyli profesjonaliści znani między innymi z gal KSW i nie tylko, wzięło udział ponad 500 uczestników.

Zorczykowski stoczył w niedzielę aż sześć pojedynków. Dopiero w półfinale,po bardzo zaciętej rywalizacji, uległ zawodnikowi z klubu S4. Nie spoczął jednak na laurach i wystartował dodatkowo w kategorii OPEN do -80 kg, gdzie walczyli zawodnicy z kategorii zaawansowanej i profesjonaliści. Łomżyński fighter zakończył tę rywalizację się na 4. pozycji, po przegranej o wejście do półfinału, co jest niewątpliwie jego wielkim sukcesem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości