Reklama

DK64. 90-latka w szpitalu po zderzeniu dwóch osobówek [FOTO]

25/10/2022 13:22

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch osobówek na DK64 w okolicach Wyrzyk. Na miejscu policja wprowadziła ruch wahadłowy.

We wtorek (25.10), przed godz. 13:00, na DK64 (na wysokości placu manewrowego w okolicach Wyrzyk) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - toyoty i bmw. Pasażerka z toyoty została zabrana do szpitala.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

[AKTUALIZACJA]

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw 34-latek najechał na tył toyoty kierowanej przez 63-latka. W wyniku zderzenia 90-letnia pasażerka toyoty została zabrana do szpitala. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - informuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Reklama

Na DK 64 nadal obowiązuje ruch wahadłowy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości