Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch osobówek na DK64 w okolicach Wyrzyk. Na miejscu policja wprowadziła ruch wahadłowy.
We wtorek (25.10), przed godz. 13:00, na DK64 (na wysokości placu manewrowego w okolicach Wyrzyk) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - toyoty i bmw. Pasażerka z toyoty została zabrana do szpitala.
Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.
[AKTUALIZACJA]
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw 34-latek najechał na tył toyoty kierowanej przez 63-latka. W wyniku zderzenia 90-letnia pasażerka toyoty została zabrana do szpitala. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - informuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Reklama
Na DK 64 nadal obowiązuje ruch wahadłowy.