Pływacy ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży z bardzo dobrej strony zaprezentowali się podczas drużynowych zawodów pływackich w Białymstoku, które odbyły się 14 czerwca 2021 r. Szkołę reprezentowało 8 dziewcząt i 8 chłopców z rocznika 2008-2011.
- Wieeeeelkie brawa należą się naszym medalistom za III miejsce w sztafecie dziewcząt 6 x 25 m stylem dowolnym (Chrzanowska Oliwia, Kurpiewska Kaja, Frąckiewicz Alicja, Antosiuk Patrycja, Mogielnicka Weronika, Armo Nikonezja) oraz chłopcom (Rudczyk Filip - I miesce 50m styl grzbietowy oraz Darmetko Igor - I miejsce 50m styl dowolny). Impreza stała na bardzo wysokim poziomie sportowym o czym świadczy ilość drużyn:14 zespołów chłopców i 15 dziewcząt - przekazuje Jarosław Szeremet
Podopieczni Katarzyny Aleksandrowicz i Jarosława Szeremeta zmierzyli się ze stresem i sprostali czoła zawodnikom z woj. podlaskiego zajmując III miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt i III miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopców.
fot. nadesłane