Reklama

Drużyna BM DANEX Mistrzem Miejskiej Ligi Piłki Nożnej

27/06/2017 06:52

Drużyna BM DANEX z Małego Płocka po rozegraniu 18 meczów okazała się najlepsza i wywalczyła tytuł Mistrza Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2016/2017. Wicemistrzem został zespół UniGlass-u, a III miejsce zajęła ekipa Planet Cash. W sobotę, na Orliku przy ul. Katyńskiej, została rozegrana ostatnia, 18. kolejka sezonu.

Po rozegraniu 18 meczów najlepsza okazała się drużyna BM DANEX z Małego Płocka uzyskując tytuł Mistrza Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2016/2017, Vice Mistrzem została drużyna UniGlass-u, a III miejsce zajęła drużyna Planet Cash.

Na kolejnych miejscach znalazły się drużyny:
4) Okleina
5) BTS Szymańscy
6) Orły Zbójna
7) Budownictwo Szydlik
8) Demed
9) Elmax Dachy Super Team
10) DeSeniors

Najlepszym zawodnikiem został Mateusz Malinowski z drużyny Uniglass-u, najlepszym strzelcem został Michał Pardo z drużyny Uniglassu, a najlepszym bramkarzem Łukasz Cwalina z drużyny BM DANEX.

Reklama

W II Lidze tytuł Mistrza powędrował do drużyny DOBROPLAST, która okazała się najlepsza, wicemistrzem została drużyna KS BIEL SONAROL JEZIORKO, III miejsce zajęła natomiast drużyna GKS Łomża.
Na kolejnych miejscach znalazły się drużyny:
4) WIŹNIACY
5) TRÓJKĄT
6) CZARNE PANTERY
7) KUGUAR
8) OSM PIĄTNICA
9) 30 PLUS

Najlepszym zawodnikiem został Adam Zduńczyk z drużyny KS BIEL, najlepszym strzelcem został Islam Majrasultanow z drużyny Trójkątu, a najlepszym bramkarzem został Patryk Modzelewski z DOBROPLASTU.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości