Utrudnienia na rondzie Solidarności w Łomży. Około godz. 9:30 zderzyły się tam dwie osobówki. Prawdopodobnie kierująca jednym z samochodów wjechała na rondo pod prąd.
Do kraksy doszło od strony ul. Staffa. Z pierwszych informacji wynika, że kierująca renault jechała al. Piłsudskiego od strony torów. Niestety, skręcając wjechała na rondo Solidarności pod prąd. Wtedy doszło do zderzenia z kierowcą, który jechał od strony Szosy Zambrowskiej mając zielone światło. Dokładne okoliczności wyjaśnia obecna na miejscu policja.
Pojazdami podróżowali jedynie kierowcy. Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. Najprawdopodobniej drogówka zakwalifikuje zdarzenie jako kolizję.