Dwaj mieszkańcy powiatu łomżyńskiego "spotkali się" na skrzyżowaniu... w Ostrołęce. Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego.
Do zdarzenia doszło kwadrans przed godz. 8:00 na skrzyżowaniu ul. Kołobrzeskiej i Bohaterów Westerplatte.
- Jak wynika z ich wstępnych ustaleń kierujący vw 18 - letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego podczas skrętu w ul. Kołobrzeską nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy opla 41 - letniemu także mieszkańcowi powiatu łomżyńskiego – informuje kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce
Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 1100 zł i 6 punktami karnymi.
zdj. KMP Ostrołęka