Reklama

Dwaj mieszkańcy naszego powiatu "spotkali się" na skrzyżowaniu

30/03/2022 10:04

Dwaj mieszkańcy powiatu łomżyńskiego "spotkali się" na skrzyżowaniu... w Ostrołęce. Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego.

Do zdarzenia doszło kwadrans przed godz. 8:00 na skrzyżowaniu ul. Kołobrzeskiej i Bohaterów Westerplatte.

- Jak wynika z ich wstępnych ustaleń kierujący vw 18 - letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego podczas skrętu w ul. Kołobrzeską nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy opla 41 - letniemu także mieszkańcowi powiatu łomżyńskiego – informuje kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce

Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 1100 zł i 6 punktami karnymi.

Reklama

zdj. KMP Ostrołęka

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości