Dwie nastolatki na hulajnodze potrącone przez busa

25/09/2024 19:52

Dziś około godziny 19, w rejonie ronda Solidarności w Łomży, doszło do groźnego zderzenia busa z hulajnogą, na której poruszały się dwie 16-letnie dziewczyny.

Według wstępnych ustaleń policji nastolatki na jednej hulajnodze przejeżdżały przez przejście dla pieszych na ulicy Zawadzkiej, korzystając z zielonego światła. W tym samym czasie 58-letni kierowca fiata ducato, skręcając w lewo z ulicy Piłsudskiego w ul. Zawadzką, nie ustąpił im pierwszeństwa, co doprowadziło do zderzenia. Na miejsce szybko wezwano służby ratunkowe.

Jak poinformowała asp. sztab. Karolina Wojciekian, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży jedna z nastolatek została przewieziona do szpitala na badania. kierowca busa był trzeźwy w momencie zdarzenia. 

Policja prowadzi dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/09/2024 11:15

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości