Reklama

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu pojazdów na ulicy Jedwabieńskiej [FOTO]

06/08/2023 19:32

Po wypadku, który miał miejsce w Piątnicy na ulicy Jedwabieńskiej, dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Zdarzenie to spowodowane było zderzeniem pomiędzy transportem a toyotą.

Do zdarzenia doszło około godziny 17:20 przed rondem w kierunku Łomży.

Siła uderzenia była na tyle duża, że dwie kobiety, które kierowały pojazdami, odniosły obrażenia i konieczna była ich hospitalizacja. 

Obecnie strażacy zakończyli już porządkowanie miejsca zdarzenia, więc wkrótce ruch na ulicy powinien wrócić do normy, a utrudnienia związane z wypadkiem powinny ustąpić.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości