Po wypadku, który miał miejsce w Piątnicy na ulicy Jedwabieńskiej, dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Zdarzenie to spowodowane było zderzeniem pomiędzy transportem a toyotą.
Do zdarzenia doszło około godziny 17:20 przed rondem w kierunku Łomży.
Siła uderzenia była na tyle duża, że dwie kobiety, które kierowały pojazdami, odniosły obrażenia i konieczna była ich hospitalizacja.
Obecnie strażacy zakończyli już porządkowanie miejsca zdarzenia, więc wkrótce ruch na ulicy powinien wrócić do normy, a utrudnienia związane z wypadkiem powinny ustąpić.