Suzuki uderzyło w barierki, a następnie zderzyło się z przejeżdżającym Mercedesem. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.
Do wypadku doszło dziś około godziny 8:10 na drodze S61 na wysokości Szczuczyna. Samochód osobowy Suzuki z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w barierki, a następnie zderzył się z Mercedesem. Kierowca i pasażerka Suzuki w wieku 70 lat zostali zabrani do szpitala. Prowadzący Suzuki był trzeźwy.
Obecnie jeden pas jezdni w Kierunku Ełku jest zablokowany.