Reklama

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na obwodnicy Szczuczyna

14/02/2025 09:40

Suzuki uderzyło w barierki, a następnie zderzyło się z przejeżdżającym Mercedesem. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do wypadku doszło dziś około godziny 8:10 na drodze S61 na wysokości Szczuczyna. Samochód osobowy Suzuki z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w barierki, a następnie zderzył się z Mercedesem. Kierowca i pasażerka Suzuki w wieku 70 lat zostali zabrani do szpitala. Prowadzący Suzuki był trzeźwy. 

Obecnie jeden pas jezdni w Kierunku Ełku jest zablokowany.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/02/2025 10:23
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości