Reklama

Dwie osoby w szpitalu po dachowaniu forda

29/10/2022 12:38

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 645. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Wypadek miał miejsce na wysokości miejscowości Złota Góra (gm. Łyse), tuż za granicą województwa podlaskiego. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujy fordem 24-letni mieszkaniec woj, podlaskiego na łuku drogi stracił panowanie nad autem i zjechał na pobocze. Samochód zatrzymał się na dchu.

- Zarówno on, jak i 46-letnia pasażerka zostali przetransportowani do szpitala - informuje ostrołęcka policja.

zdj. KMP w Ostrołęce

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości