Reklama

Dwie osoby w szpitalu po zderzeniu dwóch aut na osiedlu w Łomży [FOTO]

10/01/2025 20:58

Rzadko zdarza się widzieć tak poważny wypadek na terenie osiedla mieszkaniowego. Na skrzyżowaniu ulic Księcia Stanisława i Rycerskiej w Łomży doszło do zderzenia BMW i Skody. Dwie osoby trafiły do szpitala

Do wypadku doszło tuż przed godziną 20. Ze wstępnych ustaleń wynika, że BMW poruszało się z dużą prędkością ulicą Księcia Stanisława w kierunku Szkoły Podstawowej nr 9. W tym samym momencie, ze skrzyżowania z ulicą Rycerską, Skoda wjechała na główną drogę. Skutkiem tego było zderzenie pojazdów, którego siła była na tyle duża, że oba auta zostały przesunięte o kilkanaście metrów od miejsca kolizji.

Mieszkańcy okolicznych bloków podkreślają, że skrzyżowanie to od dawna uważane jest za niebezpieczne. "Często kierowcy pędzą Księcia Stanisława, a widoczność przy wyjeżdżaniu z Rycerskiej jest fatalna. Zaparkowane auta zasłaniają cały widok” – mówi jeden z mieszkańców.

Reklama

Policja potwierdziła, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Na miejsce przybyły służby ratunkowe, które przetransportowały poszkodowanych do łomżyńskiego szpitala. Funkcjonariusze wciąż pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności zdarzenia, a na skrzyżowaniu występują utrudnienia w ruchu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości